КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) продовжує цикл заходів «Кримська світлиця», який проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК).

В рамках циклу заходів відділ естетичного виховання пропонує вашій увазі виставку однієї книги «Кримськотатарські художники. Живопис, графіка, скульптура. Кінець ХІХ - початок ХХІ століття». Дана книга-альбом є першим виданням такого роду про кримськотатарське образотворче мистецтво. В ній представлена творчість кримськотатарських художників - живопис, графіка і скульптура.

Для більш детального ознайомлення з матеріалами книги, представленої на виставці, чекаємо на вас в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».