Куточок Європейського Союзу в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та участі партнеру проекту ГО «Молодіжна Альтернатива», в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» отримала інформаційний куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці». Завдяки цьому проекту КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримала інформаційні брошури, книжки-ігри, інформаційні матеріали, які допоможуть поповнити знання про Європейський Союз. Такі інформаційні куточки отримали і районні бібліотеки для дітей та бібліотеки ОТГ Київської області.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з літературою про Європейський Союз, дізнатися більше про країни-члени ЄС, пограти в тематичні ігри, просто відпочити з користю.