«Перлини Кримської архітектури»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) продовжує цикл заходів «Кримська світлиця», який проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК).

В рамках циклу заходів пропонуємо вашій увазі викладку літератури «Перлини Кримської архітектури». Дана викладка розрахована як для любителів мистецтва, так і для широкого кола читачів, істориків, краєзнавців і мистецтвознавців, охочим глибше пізнати грані історичних стилів Криму, а в цілому - архітектурної спадщини України.

Для більш детального ознайомлення з літературою, представленою на викладці, чекаємо на вас в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».