Подарунки дітям до Дня захисту дітей від КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

Напередодні Дня  захисту дітей КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"( генеральний директор: М.П.Зніщенко), в рамках співпраці з Київською  обласною Службою у справах дітей та оздоровчим табором "Зоряний", 31 травня 2019 року, в особі представника  КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" Ткач С.В., відвідала Обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе 2019 року".

За дорученням дирекції та колективу бібліотеки Світлана Володимирівна Ткач привітала дітей з наступаючим святом та подарувала нові цікаві книги українських авторів.

Діти жваво цікавились новинками; ділились своїми думками про літературу та читання, а ще показували свої творчі надбання - малюнки, вишиванки, поробки та інш.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" та ОТ "Зоряний" (с.Карапиші, Миронівського району Київської області) пов'язує багаторічна плідна творча співпраця, яка успішно продовжується.