Зустріч з вихованцями Київської школи Монтессорі

27 травня 2019 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) вперше зустріла вихованців 1-го класу Київської школи Монтессорі (директор: Михальчук Т. П.), з якою підтримуються плідні творчі багаторічні партнерські стосунки.

Майбутніх читачів ознайомили з понад сторічною історією бібліотеки завідувач відділу естетичного виховання - Трунова Ю. І., а з відділом обслуговування дошкільнят та читачів-учнів 1-4 класів дітей познайомила його завідуюча - Томашевська Л. І., яка розповіла про мудрість українських народних казок, цікаві дитячі книжки і зачитала декілька віршів з них. Цікавими для дітей стали спроби «заграти» на трембіті. Доречі, це вдалося зробити тільки дівчатам.

Завершилася зустріч переглядом мультфільмів про героя українських казок, хлопчика надзвичайної сили - Котигорошка.

Чекаємо нових зустрічей в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»!