Літературно-мистецький альманах про учасників АТО та волонтерів – жителів Березанщини

Краєзнавчий фонд КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" поповнився новим виданням. Це – літературно-мистецький альманах про учасників АТО та волонтерів – жителів Березанщини " Ми історію пишемо з автоматом в руках..." Автор книги, поетеса Валентина Кириченко, в біографічних розповідях описує подвиг солдат та волонтерів, які захищають рідну землю на Сході України, її цілісність і суверенітет, сумлінно виконуючи свій синівський обов'язок, не шкодуючи свого життя. Окремий розділ літературно-мистецького альманаху "Поетичним рядком" містить поезії поетів-краян, присвячені воїнам-лицярям, волонтерам, справжнім патріотам України. Дякуємо автору, В. Л. Кириченко, за подароване видання.