«Я маю право на здоров’я»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) активно долучилася до заходів Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, який проходить в Україні з 8 по 15 квітня.

У відділі обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів оформлено виставку-інсталяцію, присвячену охороні здоров’я і життя  дітей та батьків.

У відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів, в читальному залі, оформлено розгорнуту викладку літератури «Я маю право на здоров’я».

На виставці-інсталяції та викладці літератури представлені цікаві сучасні видання з актуальних питань валеології, медицини, спорту, законодавства з охорони здоров’я. Ознайомлення з інформацією, яка міститься в цих виданнях, буде сприяти зміцненню фізичного і психічного здоров’я як дітей, так і дорослих.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу бібліотеку та приєднатися до здорового способу життя.