КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, пропонує увазі відвідувачів сайту інформацію про черговий випуск біобібліографічного покажчика «Горить свіча… Уста за них в молитві: загиблим нагородженим воїнам АТО Київської області присвячується» в серії «Захисники України. ХХІ сторіччя». Цей 5-й випуск присвячено героям АТО Білоцерківського, Макарівського, Тетіївського районів, матеріали про яких надали працівники районних централізованих бібліотечних систем зазначених районів Київської області.

Як і завжди, на Головній сторінці та за рубрикою «Видання бібліотеки» на нашому сайті оприлюднюється тільки 3-и сторінки покажчика (титульна, зворот титульної та 3-я сторінка), а з паперовим та електронним варіантами посібника можна ознайомитися в науково-методичному відділі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

Герої - не вмирають! Слава Україні! - Героям слава!