2019 рік проголошено роком Китаю в Україні

2019 рік проголошено роком Китаю в Україні.

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" оформлено книжкову викладку літератури "Край далекий, гарний, дивний".

Китай та Україну поєднують давні відносини - ще за часів Київської Русі завдяки Великому шовковому шляху, який заходив на територію сучасної України - Крим.

Китай визнав незалежність України 27 грудня 1997 року, а дипломатичні відносини встановлено 4 січня 1992 року.

На сьогодні Піднебесна залишається надійним партнером для нашої країни.

На книжковій викладці, яка на постійній основі оформлена в читальній залі відділу обслуговування читачів- учнів 5-9 класів бібліотеки, представлена цікава, сучасна література про Китай - скарбницю світових історичних пам'яток. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку та ознайомитись з літературою, представленою на викладці.