"Художній світ Тараса Шевченка "

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" на вшанування пам'яті та до 205 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у естетичному відділі та відділі обслуговування  читачів-учнів 1-4-Х класів оформлено книжково- ілюстративні викладки літератури:  "Художній світ Тараса Шевченка " та "Кобзарем його ми звемо".

Поет і художник, прозаїк і мислитель Тарас Григорович Шевченко (09 березня 1814р. - 10 березня 1861р. ) був і залишається на віки символом українського духу і волі. Його творчість є візитною карткою України, за якою націю пізнає і сприймає світ. Його талант - безмежний і багатогранний, саме тому викликає захоплення та широкий відгук у душах читачів.

Щиро запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу бібліотеку,  ознайомитись з літературою; переглянути відео-книгу, підготовлену нашими спеціалістами "Кохання в житті Т.Г.Шевченка", вшанувати великого Кобзаря.