«Державний службовець і бібліотечна книга»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) започатковує обласний віртуальний бібліотечний флешмоб «Державний службовець і бібліотечна книга».

Стартував зазначений флешмоб в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 15 лютого 2019 року під час зустрічі з державним менеджером Міністерства інформаційної політики України Володимиром Ставнічуком.

В. М. Ставнічуку було поставлено запитання: яку останню бібліотечну книгу він прочитав, які враження про неї?

Потім, йому запропонували зачитати вголос уривок з бібліотечної книги (Чемерис В. Рогнеда.- Х.: Орбіта,2016.-283с.). В уривку йшлося про значення Князя Володимира в історії Київської Русі (України), його звитягу, хоробрість та державницьке мислення.

Естафету флешмобу було передано у відеозверненні централізованій бібліотечній системі м. Біла Церква Київської області.

Все було знято на відео і цей сюжет можна буде подивитися за посиланням на нашому сайті за рубрикою «Державний службовець і бібліотечна книга» - флешмоб. Тут-же можна буде ознайомитися і з відеосюжетами даного флешмобу від інших РЦБС, МЦБС та окремих бібліотек Київської області, які візьмут участь у зазначеному флешмобі.

Флешмоб триває з 15 лютого по 1 травня 2019 року.

Чекаємо матеріалів флешмобу з Київщини!