День Соборності та Свободи України.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

22 січня в нашій державі відзначається День Соборності та Свободи  України.   Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну державу.

До цієї знаменної дати в КЗ КОР " Київська обласна бібліотека для дітей"(директор Зніщенко М.П.)  було організовано та проведено: історичну годину "Україна - соборна, вільна, сильна"; відео-презентацію "Соборність - духовне гасло до єднання" та книжкову викладку-діалог "Шлях до свободи та незалежності"

Знати і шанувати героїчне минуле свого народу; захищати незалежність та свободу; розбудовувати та примножувати здобутки держави - основні пріоритети в роботі нашої бібліотеки.

Запрошуємо дорослих та дітей відвідати бібліотеку, ознайомитись з цікавою літературою та періодичними виданнями, оглянути виставки творів художників, творчих робіт читачів-дітей бібліотек Київської області; збагатити свої знання з історії та культури України і світу.