"Історичний лікбез" вітає всіх користувачів сайту КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

Рубрика "Історичний лікбез" бере свій початок з березня 2014 року.

Ідея створення рубрики належить М. П. Зніщенку - генеральному директору КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", кандидату історичних наук, заслуженому працівнику культури України.

Рубрика зазначена в переліку на головній сторінці сайту КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

Метою проекту є: постійне надання  інформаційних джерел, посилань, оглядів з різних аспектів історичного, політичного, громадського, суспільного та міжнародного життя України, Європи, світу.

"Історичний лікбез" наповнюється з різноманітних джерел, таких як: часописи, газети, блоги, інтернет-ресурси, телевезійні інформаційні програми, тощо.

Наразі "Історичний лікбез" містить біля 280 матеріалів та багато посилань на відео-сюжети.

Ресурс постійно розширює свою базу і йде пліч-о-пліч з усіма подіями нашої країни і оперативно інформує своїх користувачів з новими цікавими та корисними фактами.

На ресурсі користувачам надано досить широкий спектр вибору інформації, яка розміщена у зручному списку з активними інтернет-посиланнями.

Окремих розділів даний ресурс не має, але весь матеріал зручно згруповано за датою і назвою

Тож користуючись "Історичим лікбезом", користувач має змогу отримувати всебічну інформацію для формування особистих висновків і поглядів.