Прийом статистичних звітів за 2018 рік

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор М.П.Зніщенко), як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, згідно "Графіка представлення статистичних звітів закладами культури за 2018 рік" (Наказ №88/01-07 від 26.11.2018р. УКНР КОДА), здійснює прийом статистичних звітів за 2018 рік та інших форм планово-звітних документів від районних, міських централізованих бібліотечних систем, окремих бібліотек для дорослих та районних, міських, селищних бібліотек для дітей Київської області. Прийом звітів почато з 03 січня і цей процес буде  здійснюватись по 18 січня 2018 року.

На фото: Спеціалсти КЗ КОР "Київської обласної бібліотеки для дітей" О.М. Литвин та С.С. Нікольська приймають звіти від Березанської, Бориспільської, Обухівської та Славутицької міських ЦБС Київської області