Отримання нової літератури

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

Напередодні новорічних свят КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), - як обласний науково-методичний, координаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого та дорослого населення Київської області, - продовжує отримувати літературу для бібліотек Київської області від видавництв України згідно розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів».

Протягом тижня видавництва доставляли нові книги до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

Надходження зазначеної літератури контролює ДУ «Український інститут книги».

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» для бібліотек Київської області літературу надали вже, майже, 90 % видавництв, видання яких були включені до зазначеного переліку.

На фото: працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримують та вивантажують чергове надходження нової літератури для бібліотек Київської області.