Працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяли участь у заключному Всеукраїнському конкурсі-виставці дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова». 18 грудня 2018 року, напередодні великого свята, Свята Миколая, у Національній бібліотеці України для дітей. Конкурс проводився спільно з Посольством Киргизької Республіки в Україні. Відбулося урочисте нагородження переможців.

Серед переможців конкурсу читачі-діти бібліотек Київської області. Гран-прі отримала Анна Барамідзе - читач бібліотеки с. Тарасівка Броварського району Київської області.

Перше місце у відповідній категорії отримала Дарина Задорожна - читач бібліотеки с. Степове Тетіївського району Київської області.

КЗ КОР" Київська обласна бібліотека для дітей" щиро вітає і зичить переможцям нових злетів, нових перемог, бажання творити, мріяти й жити на благо України!