Отримання нової літератури

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), - як обласний науково-методичний, координаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого та дорослого населення Київської області, - продовжує отримувати літературу для бібліотек Київської області від видавництв України згідно розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів».

Кожного робочого дня 3-4 видавництва доставляють нові книги до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

Надходження зазначеної літератури контролює ДУ «Український інститут книги».

На фото: Колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримує та вивантажує чергове надходження нової літератури для бібліотек Київської області.