Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями

 

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

   В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» і до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» оформлено книжково - журнальну викладку, де представлені матеріали про права людей з обмеженими фізичними можливостями,  статті з періодичних видань у відповідності до цієї теми. Також є змога ознайомиться з творчістю дітей зазначеної категорії.

    Мета цього дня – загострити увагу на дотриманні прав людини і участі цієї категорії людей в житті суспільства. Ця мета була окреслена у Всесвітній програмі дій стосовно інвалідів, яка була ухвалена Генеральною Асамблеєю Об'єднаних Націй.

    Відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями спрямоване на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі цих людей в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року.