"Чекістське досьє окупованої України" – збірник документів Галузевого Державного Архіву Служби Безпеки України у фонді КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

Трьохтомник "Чекістське досьє окупованої України" – це збірник документів Галузевого Державного Архіву Служби Безпеки України. У збірнику представлено більше 3000 документів із 13-го фонду, так званих "Паспортів України".

У трьохтомнику містяться документи економічної і політичної характеристики 26-ти областей України – чекістського бачення окупованих міст, районів і областей. У документах читач познайомиться з українськими організаціями, партіями та багатьма яскравими особистостями, учасниками визвольної боротьби за незалежність України. Правда про ці події приховувалась десятиліттями.

Збірник документів розрахований на професійних істориків та всіх, хто цікавиться історією України