Урочистості з нагоди 50-річчя заснування кафедри бібліотекознавства КНУКІМ

9 листопада 2018 року працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", на чолі з генеральним директором  КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", кандидатом історичних наук, заслуженим працівником культури України Зніщенко М.П., взяли участь в урочистостях з нагоди 50-річчя заснування кафедри бібліотекознавства КНУКІМ.  Випускники  рзних років відмітили високий освітньо-науковий рівень Київського національного університету культури і мистецтв. Адже вони пам’ятають навчальний заклад іще зі статусом «інституту», в якому студенти навчалися всього на двох факультетах.

Кафедру інформаційних технологій , з її 50-річним ювілеєм, привітав ректорр університету  Михайло Поплавський.

До привітань приєднався декан Факультету інформаційної політики і кібербезпеки Валерій Кушнарьов.

Надзвичайно проникливим було привітання всіх присутніх завідувача Кафедри інформаційних технологій Тетяни Новальської, яка подякувала всім  за те, що відгукнулись на урочисте запрошення і завітали до своєї Альма-матер.

Пісенно-музичні композиції подарувала ювілярам творча молодь Факультету інформаційної політики і кібербезпеки.

Зустріч випускників та першокурсників Кафедри книгознавства і бібліотекознавства КНУКіМ, з нагоди її ювілею, стала справжнім святом.