День української писемності і мови в

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

9 листопада 2018р. в День української писемності і мови, за традицією, спеціалісти  та читачі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (директор М.П.Зніщенко) взяли участь у написанні XVIII радіодиктанту національної єдності "Крила України"

Відзначити це свято разом, запропонувала своїм користувачам КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей". Це були різноманітні і цікаві заходи: флешмоб, мовознавчий вернісаж, огляди книжково-ілюстрованих виставок. Головні слова цього дня звучали так: "Пиши українською! Розмовляй українською! Читай українською! Пишайся українською!"

В цей день українська мова об`єднала в одну велику родину своїх шанувальників різного віку в бібліотеці, в усіх куточках України і світу.

Рідне слово... Ні, вітер огуди

Не затулить нам злякано рот.

Ми без нього так собі — люди,

А із ним — український народ.

Іван Малкович