Пам'ять через роки

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"(директор: М. П. Зніщенко), на вшанування пам'яті жертв фашизму (Міжнародний день відзначається щорічно в другу неділю вересня), було оформлено книжкову викладку: "Пам'ять через роки".

Проходить час, відходять у вічність ветерани і свідки подій Другої Світової війни, але ми пам'ятаємо, шануємо і співчуваємо.

Під час війни від злочинів фашистських загарбників загинули мільйони мирних людей в багатьох країнах світу. Людство,відзначенням цього дня, попереджає майбутні покоління про фашистську   загрозу.

Протягом вересня, крім зазначеної викладки літератури, проводяться і презентації розділів, присвячених історії України в Другій Світовій війні: "Гримить над світом люта битва за твоє життя, твої права" великомаштабної розгорнутої виставки: "В моїм серці Україна".

Під час заходів читачі середнього та старшого шкільного віку з надзвичайною серйозністю ставляться до інформації та документів, з якими знайомляться.