"Історичний лікбез" повідомляє

Російська імперія та її послідовниця і правонаступниця нинішня Росія складена із багатьох територій завойованих народів різних етнічних груп.

За національністю росіян не існує. В дійсності племена етнічних калмиків, татар, чеченців, дегестанців, угро-фінів, бурятів, башкір-тувінців, осетин, хазар, половців та інших народов, які об'єднані територіально, називаються росіянами.

Сьогодні ці племена мріють про відокремлення від етнічно-кацапської, чінгізідівської мокшансько-кремлівської орди. Приклади цього сучасного визвольного руху народів, що входять в склад Росії,  подаємо в "Історичному лікбезі".

Свідченням, або утвердженням того, що етнічні кацапи-москалі є правонаступниками та нащадками чінгізідів, татаро-угрофінської та мокшанської орди, створені сучасні мобільні відеофільми. Детальніше