"Чарівна природа Криму"

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" продовжує цикл заходів "Кримська світлиця", який проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК).

В рамках циклу заходів пропонуємо Вашій увазі викладку літератури - “Чарівна природа Криму", де представлено пізнавально-популярну літературу про Крим. За своїми природними даними Кримський півострів дуже цінний регіон. Він єдиний з українських територій належить до світових центрів біорізноманіття, до того ж, його флора та фауна є унікальними. Досить сказати, що п’ята частина видів, занесених до Червоної книги України, поширена саме в Криму.

Запрошуємо читачів-дітей, їх батьків, всіх охочих, а особливо тимчасово вимушених переселенців АР Крим, до бібліотеки ознайомитись з літературою, представленою на викладці.