Гості з КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» в ДЗОВ «Zоряний»

В переддень великого духовного свята Преображення Господнього (Спаса) до нас завітали гості з КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» і Служби у справах дітей та сім`ї Київської обласної державної адміністрації з подарунками. Працівник КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» Ткач С. В. презентувала нову літературу різнопланового змісту, подаровану бібліотеці ДЗОВ «Zоряний». Наразі діти зацікавились новими книгами, залюбки їх розглядали та брали читати.

Адміністрація ДЗОВ «Zоряний» (директор - Поштовий Р. М.) висловлює щиру вдячність колективу КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (директор - Зніщенко М. П.), за подаровані закладу книги та маємо надію на подальшу плідну співпрацю.