Літо з книгою

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» під час шкільних канікул,  в рамках постійно-діючого циклу заходів «Літо з книгою в бібліотеці», у відділі читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів презентовано нову розгорнуту викладку-інсталяцію книг під назвою «Мільйон пригод».

Для юних читачів та їх батьків нами запропоновано книги вітчизняних та зарубіжних письменників.  Ознайомившись з книгами, що розміщені на виставці, користувачі бібліотеки відкриють для себе дещо нове, пізнають добро і зло, поринуть у світ фантастичних мрій.

Читачі молодшого шкільного віку мають змогу насолоджуватись творами Юхима Чеповецького, Саші Чорного, Джеремі Стронга, Кай Уманські та іншими творами, що є в фонді бібліотеки.

Всім користувачам нашої бібліотеки бажаємо задоволення , від читання, у дні шкільних канікул!