Олексій Потапенко. Обірваний політ…

Олексій Потапенко. Обірваний політ… / уклад. : В. Гедз, Н. Ащенко. - Київ : Видавець Олег Філюк, 2018. – 32 с. – (Пам'ять Нації).

Книга Віталія Гедза - директора Макарівського районного історико-краєзнавчого музею, куратора музейного напрямку проекту "Пам'ять Нації" та Надії Ащенко – заслуженого вчителя України, директора Макарівського НВК "ЗОШ 1 ст. – районна гімназія" і вступне слово Вадима Токара – Макарівського селищного голови – хвилююча розповідь про героя АТО Олексія Потапенка (31.01.1978-06.06.2014), прапорщика, старшого бортового механіка авіаційного загону транспортної авіаційної ескадрильї "Блакитна стежа", 15-ї бригади транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України "Авіабаза Бориспіль", в/ч А-2215, нагородженого орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

В книзі спогадами про О.Потапенка діляться: мама Ніна Антонівна, дружина Оксана Василівна, директор Макарівського НВК "ЗОШ 1 ст. – районна гімназія" Надія Ащенко, класний керівник Олександр Гуменюк, однокласник Андрій Скибун, брат полеглого бортового техніка Вадим Дришлюк, а також голова Міжнародної організації дослідників фортифікації "Цитадель", командир пошукової групи місії цивільно-військового співробітництва "Евакуація-200" Павло Нетьосов.

Схилимо голови перед батьками О.В.Потапенка, перед рідними і близькими, чиї сини, батьки, чоловіки, брати віддали життя за свободу нашої держави. Збережімо пам'ять про них, будьмо гідними великої справи Героїв.

Слава Україні! Героям слава!