Літо з книгою в бібліотеці

На абонементах і в читальних залах відділів обслуговування продовжується цикл заходів "Літо з книгою в бібліотеці". Користувачі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" отримують велике задоволення від можливості вибирати книги за уподобаннями, при цьому вони не забувають звертатися за творами за шкільною програмою.

На презентаційних викладках наявної української та зарубіжної літератури у відділах обслуговування користувачів велика кількість цікавих книг.

Естетичне, майстерне художнє оформлення книжкових виставок приваблює користувачів та сприяє відвідуваності бібліотеки як дітьми так і батьками. Тихі та затишні куточки відпочинку для індивідуального читання спонукають дітей разом з батьками проводити години читацького дозвілля в модерній КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"