Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Бібліографічний посібник "Видання бібліотек Київщини: список методико-бібліографічних матеріалів за 2017 рік"

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (ген. директор: М. П. Зніщенко) - як головного обласного науково-методичного, координаційного, консультативного центру з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дорослого і дитячого населення Київської області, - систематично під час прийому річних звітів, разом з низкою планово-звітних документів, отримує від районних, міських ЦБС та окремих бібліотек методико-бібліографічні посібники різних форм, тем і спрямувань, які видаються бібліотеками Київської області протягом звітного року.

Ці посібники поповнюють щорічно документну базу науково-методичного відділу КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей".

За підсумками 2017 року бібліотекою укладено бібліографічний посібник "Видання бібліотек Київщини: список методико-бібліографічних матеріалів за 2017 рік", в який вміщено видання, що надійшли до КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" від бібліотек Київської області.

Даний посібник знайомить з методико-бібліографічною діяльністю кожної ЦБС та окремої бібліотеки Київської області за минулий рік і буде корисним всім зацікавленим. З посібником завжди можна ознайомитися на нашому сайті за рубрикою "Видання бібліотеки" (2018 р.).

Переглянути