КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" і Соціальні служби Київської області

26 червня 2018 року в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор: М. П. Зніщенко), в рамках Договору про співпрацю, який було підписано 20 червня 2018 року з Київським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (в.о директора: Л. Г. Калгіна), було проведено тренінг спеціалістів Центрів соціальних служб для сімей, дітей та молоді та спеціалістів ОТГ Київської області з питань підготовки наставників дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та вихованців інтернатних закладів.

Проблеми виховання дітей та молоді, формування здорової сім'ї - це ті обопільно-дотичні питання, де свої зусилля можуть об'єднати соціальні служби і бібліотеки.

Хай наші діти зростають здоровими, молодь буде успішною, а сім'ї - щасливими!