Дитяча та підліткова література: професійні діалоги

25 червня 2018 р. бібліотечні спеціалісти КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"(генеральний директор М. П. Зніщенко) взяли участь в презентації циклу семінарів "Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники" для працівників бібліотек для дітей та юнацтва. Цикл таких заходів організований Міністерством культури України спільно з Державною бібліотекою України для юнацтва та Українським центром культурних досліджень.

В роботі першого презентаційного семінару взяли участь заступник Міністра культури України Ю. Рибачук, молоді українські письменники Оксамитка Блажевська, Максим Федорченко, Оксана Щирба, Юлія Чернінька, Богдан Ковальчук. Під час семінару розглядалися питання літературних компетенцій бібліотечних спеціалістів та обговорювалися форми та методи популяризації сучасної української літератури серед підлітків та молоді. Учасники заходу – молоді письменники, у форматі діалогу презентували свої твори для дітей, підлітків та молоді, говорили про те, якою повинна бути сучасна підліткова література та як формувати позитивну мотивацію до читання. КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"  має власну успішну історію співпраці з сучасними українськими письменниками у популяризації книги та читання серед дітей та підлітків. Це – зустрічі з письменниками, автограф-сесії, майстер-класи та поради для маленьких літераторів-початківців. Адже, як сказала письменниця Оксана Щирба: "Бібліотека – це місце, де читають,  вчать читати та вчитуються". А читати – це модно! Завдячуючи хорошій книзі, діти пишуть успішну історію дитинства, юності, зрілості та утвердження себе як особистості.