У КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" грали в міжнародну гру "Країна гідності"

25 травня 2018 року у КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор  М. П. Зніщенко) читачі-учні 7-Б класу гімназії № 136 м. Києва грали в міжнародну гру "Країна гідності". Гра "Країна гідності" – це карткова гра, у якій гравці, як члени парламенту, вигаданої однойменної країни приймають рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку країни на найближчі п’ять років. В цей день читальна зала бібліотеки перетворилася на парламент, а гравці стали парламентарями. Учасники гри створювали фракції та об`єднувалися в коаліції, аргументували та відстоювали свої рішення. Гра "Країна гідності" – це освітній ресурс, який не тільки сприяє отриманню знань про соціальні права. Це ще й своєрідний тренінг уміння вести дискусію та аргументувати власну позицію. Час, відведений на гру, пройшов жваво, активно, весело. Гру "Країна гідності" провела Анна Острікова, координатор національної програми "Молодіжний працівник" ПРООН в Україні.

Запрошуємо читачів-учні, їх друзів, батьків, просто зацікавлених бажаючих, які прагнуть навчитися приймати самостійно відповідальні рішення, до бібліотеки пограти у гру "Країна гідності".