"Бібліотека. Книга. Наука" (науковий семінар та презентація його часопису в КНУКіМ)

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

"Бібліотека. Книга. Наука"

(науковий семінар та презентація його часопису в КНУКіМ)

24-25 квітня 2018 року генеральний директор КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" М.П.Зніщенко взяв участь у науковому семінарі та презентації його часопису під назвою "Бібліотека. Книга. Наука" під патронатом  Київського  національного університету культури і мистецтв, наукової бібліотеки та кафедри інформаційних технологій, за участю громадських організацій:

- Українська  асоціація працівників бібліотек для дітей.

віце-президент -  М.П.Зніщенко

-   Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів.

президент асоціації – О.В.Афонін

- Українська бібліотечна асоціація.

президент – І.І.Шевченко

Учасниками цього наукового семінару були науковці, бібліотечні працівники, викладачі та студенти КНУКіМ.

Матеріали доповідачів наукового семінару (Київ 24-25 квітня 2018 року) розміщені в  часописі "Бібліотека. Книга. Наука" випуск 1.

Започатковий науковий семінар та випуски  його матеріалів носитимуть статус постійного з певною періодичністю і будуть присвячені актуальним проблемам книгознавства, бібліотекознавства та розвитку інформаційних технологій. В даному випуску вміщено статтю М.П.Зніщенка.

Уяву вражає склад редакційної колегії наукового часопису, серед яких корифеї бібліотечної науки:

Долбенко Т.О. – доктор  культурології, професор;

Медведєва В.М. -  кандидат педагогічних наук, професор;

Навальська  Т.В. – доктор історичних наук, професор;

Горбань Ю.І. -  кандидат культурології, доцент, директор наукової бібліотеки КНУКіМ, а також бібліотечної практики з науковим стажем: Винокурова С.Г., Рибка Л.А., Лук'яненко В.В., Мальшакова А.В., Шевченко В.Б.

Висловлюємо сподівання, що науковий семінар, до витоків якого доклали значних зусиль В.М.Медведєва, Т.О.Долбенко, Т.В.Навальська, Горбань Ю.І., буде набирати обертів і активно  впливатиме на розвиток  бібліотечної науки  в Україні.