Всеукраїнський Тиждень дитячого читання

Всеукраїнський тиждень дитячого читання в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» активно крокує.

Сьогоднішній день був неймовірно насиченим та приніс купу сюрпризів для читачів-учнів 1-го класу школи № 292 ім. гетьмана України Івана Мазепи м. Києва.

Разом із кмітливими казковими героями (Книжкова королева- Л. В. Папуша; Мері Поппінс- Ю. І. Трунова та Бджілка Майя - О. О. Шукшина) наші читайлики мали змогу весело відзначити Всеукраїнський тиждень дитячого читання, поринути у вир захоплюючих та неймовірних подій. Діти не тільки познайомилися із періодичними виданнями та новими надходженнями літератури, яка була представлена на книжкових поличках , а й познайомились з понад столітньою історією бібліотеки та з книгами з фонду рідкісних і цінних видань, які представила заступник директора Л. П. Соляник. Читачі активно брали участь у різних конкурсах, відповідали на запитання літературної вікторини «Вгадай, з якої казки цей герой», переглянули мультимедійну презентацію «Казки, які можна прочитати», взяли участь у різноманітних майстер-класах по виготовленню писанок та створення писанкового дерева напередодні Великодня. По завершенню цікавого та веселого свята, читачі-діти отримали подарунки – книжечки, посмакували смаколиками та зробили фото на згадку про зустріч.

P.S. Один з читачів, йдучи додому, сказав: «Хоч вашій бібліотеці і 109 років, але вона до сих пір має гарний настрій!».