Всеукраїнський Тиждень дитячого читання

Яскраво і цікаво в КЗ КОР «Київська  обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) пройшло урочисте відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання! Це – книжкові іменини, свято письменників, читачів і бібліотек, яке допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою.

На свято книги вперше завітали  читачі-учні  ПЗ НВК «Клевер Скул» м. Київ, які разом з нашою королевою Книги (Л. В. Папуша) та її казковими друзями Мері Поппінс, бджілка Майя (Ю. І. Трунова, О. О. Шукшина) весело, пізнавально, гамірно та головне з користю провели свій час.

Для читайликів працівниками нашої бібліотеки було підготовлено різноманітні конкурси, вікторини, мультимедійну презентацію і майстер класи по виготовленню писанок та створення писанкового дерева напередодні  Великодня. В рамках свята читачі із задоволенням взяли участь у голосних читаннях цікавих книжок. Свято Книги відбувалося  в творчій, дружній, по-домашньому теплій   атмосфері. На згадку про зустріч було зроблено фото

Тиждень читання дитячого

В березні ми відкриваємо,