«І знову линуть до нас думи Кобзаря»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 14 березня 2018 р. завітали читачі-учні 4-А кл. ЗОШ № 128 м. Києва, щоб позмагатися в літературній вікторині «І знову линуть до нас думи Кобзаря».

Нині і щороку ми запрошуємо читачів-дітей до бібліотеки, щоб разом вшанувати памʼять Т. Г. Шевченка. Знову і знову відчути у творах Кобзаря любов до України, її народу, рідної мови, та непохитну віру у вільну Україну. Читачі з захопленням слухали як звучить «Заповіт» на різних мовах світу: французькою, польською, китайською, італійською, білоруською, вірменською, англійською, німецькою та іншими.

З великою цікавістю читачі переглянули відеопрезентацію декламування віршів Т. Г. Шевченка у виконанні відомих українських акторів (Б. Ступка та ін.).

На завершення заходу читачі і бібліотечні працівники «сплели» живий віршований віночок з творів Кобзаря, читаючи і продовжуючи один одного віршованими рядками його поезій.

Всі учасники заходу залишилися в чудовому, піднесеному настрої від такого творчого спілкування.