Круглий стіл

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (директор: М. П. Зніщенко) запрошує на «круглий стіл», присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. та Дню Героїв Небесної Сотні, який проводиться за ініціативи бібліотеки та під патронатом управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації 20 лютого 2018 р. об 11-й годині ( адреса: м. Київ, Русанівська набережна, 12, читаний зал читачів-учнів 5-9 класів).

В «круглому столі» візьмуть участь науковці, краєзнавці-дослідники, директори історичних та краєзнавчих музеїв, директори районних централізованих бібліотечних систем Київської області.

Дирекція та колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» з радістю чекають на учасників «Круглого столу».