Міжнародний день дарування книг

В усі роки існування КЗ КОР " Київська обласна біблібібліотека для дітей" доречним поповненням її фондів були, подаровані користувачами з своїх власних бібліотек, книги як уже читані, так і зовсім нові. Акція до Міжнародного дня дарування книг підтверджує, що традиції меценатства живуть і дотепер.

Дирекція, колектив та читачі  КЗ КОР " Київська обласна біблібібліотека для дітей"(директор Зніщенко М. П.) завжди вдячні всім своїм дарувальникам і, зокрама, останньому з них - видавництву "Грані -Т" (35 тисяч примірників нової літератури для бібліотек Київської області).

Шануймо, бережімо, читаймо книги, бо у них мудрість, розум, знання людства, які створювалися впродовж тисячоліть. Книга – найбільший винахід людства.