Діяльність по рекласифікації бібліотечного фонду

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», у зв’язку з тимчасово-складною пандемічною ситуацією в м. Києві та у відповідності до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22.01.2018 р. № 19, листа управління культури, національностей та релігій КОДА від 26.01.2018 р. № 174/01-11 стосовно зазначеної ситуації, запроваджено посилений санітарно-гігієнічний режим та тимчасово припинено проведення масових заходів. Але, в цей же час, працівниками бібліотеки ще активніше здійснюється діяльність по рекласифікації бібліотечного фонду у відповідності до УДК та вилученню літератури, яка втратила соціально-політичну актуальність та відповідність.

На фото: працівники абонементів відділів обслуговування КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» за роботою.