100-річчю Української революції присвячується!

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 19 січня 2018 року для читачів-учнів 6-Б класу гімназії №136 м. Києва проведено, в рамках заходів до 100-річчя Української Народної Революції, багатопланову документально-літературно-дискусійну годину «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», присвячену Дню Соборності України. Під час заходу бібліотечні працівники надали вичерпну інформацію у відповідності до теми дня, провели з читачами суспільно-політичні діалоги, представили фондову і нову літературу з даної теми та провели презентацію, підготовленої ними, мультимедійної книги «Соборнісь – духовне гасло до єднання», яка містить в собі цікаві матеріали документальної кінохроніки.

Аналогічний захід буде проведено і 22 січня 2018 року безпосередньо в День Соборності України.