Бібліотечна Київщина звітує

Добігає кінця звітна кампанія в бібліотечній галузі Київської області. Слід зазначити, що крім обов’язкових статистичних форм та звітно-планових документів, РЦБС, МЦБС та окремі бібліотеки надають чудові теки-презентації про діяльність бібліотек в 2017 році. КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», - як головний науково-методичний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого та дорослого населення Київської області, - щорічно збирає такі матеріали, тим самим утворюючи потужну базу з форм, методів та позитивного, прогресивного досвіду з різних видів діяльності бібліотек Київської області. Цією базою постійно активно користуються як спеціалісти бібліотечної, освітньої галузі Київської області, так і студенти коледжів та вишів культури і освіти.

На фото: керівники та спеціалісти методичних служб бібліотечної галузі Бориспільського, Броварського, Вишгородського, Кагарлицького, Макарівського районів та м. Білі Церква.