Майбутнє залежить від бібліотек, читання та ...сумління

Київська обласна бібліотека для дітей вітає всіх з Всеукраїнським Днем Бібліотек і з цієї нагоди презентує новий посібник "Майбутнє залежить від бібліотек, читання та ...сумління" з серії "В бібліотеці про цікаве".

Посібник містить в собі висловлювання видатних людей про читання, книги, бібліотеки, уривки з художніх творів відомих письменників, що стосуються зазначеної теми.

Матеріал розраховано на бібліотечних спеціалістів, вчителів, батьків та державних службовців і депутатів місцевих органів влади, як підґрунтя в аргументації при вирішенні долі бібліотек та збереження їх необхідної мережі. Електронну версію посібника можна завжди знайти на нашому сайті за рубрикою "Видання бібліотеки" (2016 р.). І пам'ятаємо, що: "Моя батьківщина там, де моя бібліотека" (Е.Ротердамський).

Перейти до перегляду посібника