Ювілей покажчика "Література про Київщину"

У грудні 2013 року виповнюється 40 років з часу виходу наукового видання "Місто Київ і Київська область": покажчик літератури за 1970 рік".

Даний покажчик було підготовлено Київським обласним науково-методичним і бібліографічним відділом Державної ордена Трудового Червоного Прапора республіканської бібліотеки УРСР ім. КПРС (нині Національна парламентська бібліотека України).

З 1974 року покажчик мав назву "Нова література про Київщину": інформаційно-бібліографічний покажчик.

З 1975 року – "Література про Київщину" : інформаційно-бібліографічний покажчик.

Необхідно також зазначити, що інформаційно-бібліографічний відділ Київської обласної бібліотеки для дітей з 1973 року також укладав списки літератури "Література про Київщину", а з 1989 року покажчик "Література про Київщину" Київським обласним науково-методичним і бібліографічним відділом готувався спільно з Київською обласною бібліотекою для дітей.

З лютого 1992 року, з моменту приєднання Київського обласного науково-методичного і бібліографічного відділу до Київської обласної бібліотеки для дітей, якій в лютому 1992 року були надані функції головної бібліотеки Київщини з функціональними правами і обов'язками обласної універсальної наукової бібліотеки, інформаційно-бібліографічний покажчик "Література про Київщину" готував науково-методичний відділ по координації роботи бібліотек що обслуговують різні вікові категорії під егідою однієї установи – головного науково-методичного центру по координації роботи бібліотек для дітей та бібліотек для дорослих – Київської обласної бібліотеки для дітей (генеральний директор М.П.Зніщенко).

З 2000 року бібліографічний покажчик "Література про Київщину" готує відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи Київської обласної бібліотеки для дітей.

Такий вигляд мав покажчик у 1973 році

Місто Київ і Київська область: покажч. л-ри за 1970 р. / Держ. ордена Трудового Черв. Прапора респ. б-ка УРСР ім. КПРС, Київ. обл. наук.-метод. і бібліогр. від. ; [уклад. : Н.Д.Григоренко, В.Г.Сітько ; наук. консультант Д.С.Альохін; відп. за вип. Т.Е.Кучеря]. - К. : [Респ. б-ка УРСР ім. КПРС], 1973. – 86 с.

Вигляд бібліографічного покажчика у 2013 році

Література про Київщину : бібліогр. покажч. за 2012 р. / Упр. культури, національностей та релігій Київ. облдержадмін., Київ. обл. б-ка для дітей ; [уклад. : М. С. Фенько, К. Ю. Кіслєнкова ; наук. ред. та відп. за вип. М. П. Зніщенко ; ред. Л. П. Соляник ; біліогр. ред. Н. В. Острікова]. – К. : [КОБдД], 2013. – 26 с.