Веселиться дітвора, Новий рік іде. Ура!

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор – М. П. Зніщенко) з початком першого зимового місяця грудня, а значить і з початком циклу передноворічно-різдвяних свят «Веселиться дітвора, Новий рік іде. Ура!», у відділі естетичного виховання (завідувач – Ю. І. Трунова) майже щодня проводиться для читачів молодшого шкільного віку та їх батьків майстер-клас з виготовлення ялинкової прикраси «Різдвяний янгол». Це цікавий, творчий, захоплюючий процес і плідне, корисне дозвілля. Протягом тижня майстер-клас пройшли переможці заключного та Київського обласного турів Всеукраїнського конкурсу читачів-дітей молодшого шкільного віку «Рідна країна – безпечна країна: як треба поводитися на дорогах» (малюнок) та їх батьки, читачі 2-х – 4-х класів ЗОШ № 182 м. Києва разом з вчителями та шкільним бібліотекарем.

Бібліотечне дозвілля – корисне дозвілля. У всіх, хто пройшов цей цікавий майстер-клас буде своя нова ялинкова прикраса, виготовлена своїми руками, з особистим натхненням та індивідуальним оздобленням.

Книга і творчість – поряд ідуть!