Літературно - музично - театралізоване свято "На гордість України діточки ростуть, та слово Кобзареве в майбуття несуть"

Напередодні 200 - річного ювілею великого поета, художника філософа Т.Г. Шевченка в Київській обласній бібліотеці для дітей було проведено велике літературно - музично - театралізоване свято "На гордість України діточки ростуть, та слово Кобзареве в майбуття несуть"( в рамках циклу "Його слова, і думи, і палітра у океані вічного життя").

Читачі-діти 2 -х класів ШДС "Русанівка" разом з батьками, бібліотечними працівниками, вчителями, пройшли разом життєвими шляхами Тараса Шевченка. Читачі співали відомі пісні на слова великого поета: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Зацвіла в долині червона калина», «Учітеся, брати мої…», декламували вірші Шевченка: «Мені тринадцятий минало», «І виріс я на чужині», «Садок вишневий коло хати» та ін. «Заповіт» Т. Г. Шевченка читачі-діти виконали різними мовами: білоруською, німецькою, англійською,французькою, польською, вірменською, грузинською, російською. Захід доповнювала слайд - презентація малюнків Шевченка «Живописних справ майстер» та книжково - ілюстративна виставка "Прометей України"

Діти присягали любити Україну, добре вчитися, шанувати батьків, жити у дружбі, як заповідав Шевченко. Перші березневі дні в нашій бібліотеці та бібліотеках Київської області завжди пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.

)