«Архип Михайлович Люлька – генеральний конструктор з світовим ім’ям»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (директор: Зніщенко М. П.), як обласний науково-методичний, координаційний, інформаційний центр з питань бібліотечного інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, - презентує електронну версію біобібліографічного посібника, підготовленого спеціалістами бібліотеки, який присвячено 110-річчю видатного українського авіаконструктора з світовим ім’ям Архипу Михайловичу Люльці, уродженцю Київської області (с. Саворка Богуславського району).

Посібник виходить в серії «Українські імена в науці і техніці».

Ювілеї видатних особистостей, як і ювілей кожної людини, відзначається урочистостями протягом всього ювілейного року. Тому даний посібник буде доречним в роботі бібліотечних спеціалістів, які проводять заходи з нагоди 110-річного ювілею А. М. Люльки.

Посібник також буде корисним всім, хто цікавиться історією науки і техніки України і Київщини, зокрема.

Біобібліографічний покажчик «Архип Михайлович Люлька – генеральний конструктор з світовим ім’ям» буде зберігатися на сайті бібліотеки за рубрикою «Видання бібліотеки: 2018р.».