Періодичні видання для освіти, самоосвіти, наукових досліджень у фонді Київської обласної бібліотеки для дітей

Вчителям загальноосвітніх навчальних закладів Київської області та м. Києва, викладачам педагогічних коледжів і ВНЗ, науковцям, студентам, батькам, всім зацікавленим та причетним до виховання та читання!

Київська обласна бібліотека для дітей запрошує Вас скористатися можливістю та використовувати в роботі і науковій діяльності періодичні видання з педагогіки, методики викладання предметів та популяризації дитячого читання, залучення до дитячої творчості, які широко представлені у фонді Київської обласної бібліотеки для дітей.

Фонд фахових періодичних видань Київської обласної бібліотеки для дітей складається з науково-популярних, науково-методичних, літературно-мистецьких часописів: газет та журналів українською, російською, іноземними мовами (методики вивчення англійської, німецької, французької мов), ілюстрованих періодичних видань для дітей та підлітків. Загальна кількість назв освітянських періодичних видань становить понад 60 назв, які отримує бібліотека у 2016 р., та архів періодичних видань. Звертаємо увагу, що журнал «Тропинка» веде історію з 1909 р., а журнали для дітей «Малятко», «Барвінок», «Однокласник» (з 1923 р. по 1991 р. – журнал «Піонерія») представлені у фонді періодичних видань з часу виходу першого номеру в Україні. Журнали та газети поточного року та активного попиту знаходяться в читальній залі бібліотеки. Періодичні видання минулих років знаходяться в архівному фонді бібліотеки і можуть бути замовлені на абонементі. Запит на замовлення конкретного періодичного видання здійснюється безпосередньо в бібліотеці. Можна написати електронний лист-замовлення на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Працівники інформаційної служби бібліотеки нададуть вам кваліфіковану консультацію та практичні поради з методики пошуку потрібної інформації та складання списку літератури згідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 «Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання» та з урахуванням вимог ДСТУ 3582-97 «Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі».

Докладно про наявність часописів у фонді Київської обласної бібліотеки для дітей в електронному каталозі статей за посиланням http://e-kobdd.pp.ua/index.php?option=com_irbis&Itemid=310 та в додатку.

Відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи
Київської обласної бібліотеки для дітей